NAŠE SLUŽBY

Lekce skupinové i individuální

• Skupinová lekce je pro Vás důležitá, naučíte se jak správně cvičit a komunikovat se svým čtyřnohým parťákem.
  • Skupinové lekce je pro Vašeho psa zároveň socializací. Psi se naučí vzájemně komunikovat a zjistí, že žádný pes pro ně nemusí být hrozbou.

Na skupinové lekce se prosím přihlašte v záložce "rezervace".

Individuální lekce

• Potřebujete poradit individuálně? Máte strach přijít rovnou mezi psy na skupinovou lekci? Není čeho se bát, ale můžete nás kontaktovat a domluvíme individuální lekci.

( Na tuto lekci se objednejte prosím telefonicky na tel. čísle: +420 704 256 855)

Socializace

• Reaktivec nebo bázlivý pes?? Se vším Vám pomůžeme.

• Pravidelné socializační procházky!

• Psí hřiště, překážky.

• Trénink návštěvy u veterináře, přímo ve veterinární ordinaci.

•  Cyklisté, auta, nepříjemné zvuky, vše jde nacvičit.

• Posilování sebevědomí psů.
  • A mnoho dalšího...

Výcvik  štěňátek

• Pro pejska je nesmírně důležité, aby měl už od útlého věku správný přístup a důvěru svého pána, a aby byl schopný dobře komunikovat s ostatními pejsky.
  • Naučíme Vás jak správně vést svého parťáka životem.

Odstranění  nežádoucího chování

• Tahání na vodítku.
  • Štěkání.
  • Skákání po lidech.
  • Reaktivita psa.
  • Lovení zvěře.
  • Agresivita

A mnoho dalšího... Všechno se dá řešit, žádný strach.

Naše pravidla

• ZÁKAZ fyzického i psychického násilí ke psovi. Fyzické tresty a psychické nátlaky na psy neakceptujeme!
  • Váš pes musí být na výcvik zdravý a řádně naočkovaný. Požadujeme očkování na psincový kašel.
  • Po dobu hárání Vaší fenky prosím nenavštěvujte naší školu.
  • Máme rádi čisto a proto si po svém psovi exkrementy uklízíme.
  • Psi si hrají pouze před a po výcviku. O přestávkách po dohodě s majitelem druhého psa, se psi mohou seznámit pouze na vodítku. Ne každý pes umí reagovat pozitivně, může mít za sebou v minulosti špatnou zkušenost, nebo se jen ještě nenaučil správně komunikovat a vyhodnocovat situaci s druhým psem. Na pauzu je možné nechat psy na stopovačce (dlouhé vodítko).
  • Na volno jsou puštěna pouze štěňata a nekonfliktní psi ( to jen v případě, že se dají přivolat).
  • Pořiďte svému psovi pevný obojek, ze kterého se nevyvlékne, vodítko na výcvik stačí kratší délky.
  • Štěňatům nedoporučujeme skákat přes překážky. Není to zdravé pro jejich pohybový vývoj.
  • VŠICHNI SE K SOBĚ A PSŮM CHOVÁME SLUŠNĚ A S RESPEKTEM!
  • Nestydíme se za svoje chyby a neznalost, proto přeci naší školu navštěvujete. Nikdo se nikomu neposmívá.
  • Platba probíhá na účet čú: 3042838016/3030 Air bank
  • Na lekce je nutné se přihlásit pomocí rezervačního systému (v případě nejasnosti volat, psát).
  • Odhlášení alespoň 24 hodin předem. Buďte prosím ohleduplní k trenérům a jejich času.